Lekce pro veřejnost

SÁLOVÉ LEKCE

Mimo kurzy aerobiku pro děti a mládež nabízíme také sálové lekce pro veřejnost. Vybrat si můžete z nabídky tanečních či posilovacích lekcí. Aktuálně nabízíme tyto lekce:

INTERVAL TRAINING

Dynamická lekce vhodná pro ženy i muže. Jedná se o intenzivní intervalový trénink zaměřený na posílení svalů celého těla a zlepšení celkové fyzické kondice. Lekce střídá kardio cvičení (vyšší intenzita) s posilovací částí (nižší intenzita) za použití různých cvičebních pomůcek (činky, step, gumičky, bosu, overball). Každý cvik lze modifikovat, proto je tato lekce vhodná nejen pro pokročilé, ale i pro začátečníky.


TERMÍN A MÍSTO LEKCE: 
PONDĚLÍ 19:00-20:00, Sokolovna Veverské Knínice

CARDIO STEP

Choreografická taneční lekce určená pokročilejším klientům, kteří znají základní kroky step aerobiku. Jedná se o lekci aerobního charakteru, která díky výstupům na zvýšenou podložku (step) působí výrazně na svaly spodní poloviny těla. Součástí lekce je i posilovací část zaměřená na problematické svalové partie. 


TERMÍN A MÍSTO LEKCE: 
ÚTERÝ 19:00-20:00, Sokolovna Veverské Knínice

ZPÁTKY DO FORMY

Posilovací lekce využívající zejména cvičení s vlastní vahou. Lekce je zaměřená na zpevnění a formování všech problematických partií (stehna, hýždě, střed těla - břišní i hluboké břišní svaly, záda, paže). Lekce je určená jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé klienty. 


TERMÍN A MÍSTO LEKCE: 

STŘEDA 18:30-19:30, Kulturní dům Říčany u Brna
ČTVRTEK 19:00-20:00, Sokolovna Veverské Knínice

CENÍK LEKCÍ

Cena jednotlivé lekce je 100 Kč.

Je možné si na lekci zakoupit permanentku na 10 vstupů.

Permanentka není časově omezena. 

... mnohem více než sport