Medaile z Mistrovství Evropy obhájena!

Po loňské sezoně s vydařenými výsledky pro naše děvčata, kdy si dovezly medaile z nejprestižnějších závodů našeho sportu, jak z Mistrovství Evropy i Mistrovství světa, jsme se letos snažili na tyto vrcholné soutěže opět nominovat. To se podařilo dokonce dvěma choreografiím.
 
Kadet fitness aerobik ve složení Julie Cardová, Anna Matoušková, Justýna Foltýnová, Amálie Stavinohová, Jolana Kreidlová, Valerie Klímová a Anna Hotárková na letošním Mistrovství Evropy, které se konalo v Praze, vybojovaly BRONZOVÉ MEDAILE a titul II. VICEMISTRA EVROPY 2023. Titul z loňského roku tak byl obhájen a my děvčatům přejeme hodně štěstí na podzimním Mistrovství České republiky, ale i na Mistrovství světa, které se uskuteční v Belgickém Gentu.
 
Skvělý výsledek si z Evropského šampionátu odvezlo i juniorské trio ve složení Denisa Vedralová, Stella Navrátilová a Carla Camacho, které si z královské kategorie sportovního aerobiku odváží cenné 5. místo.
 
Obě tyto choreografie také zazářily na mezinárodním poháru v Polském Krakowě, odkud si přivezly 1. místa a zlaté medaile.
 
Jsme pyšní na naše závodnice, které v obrovské konkurenci českého i světového aerobiku, skvěle reprezentují nejenom klub a Českou republiku, ale i své obce a školy. Děvčatům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v podzimní části sezony.

... mnohem více než sport